Evanghelizare la Torino, 13 nov. 2011Evanghelizare la Torino, 13 nov. 2011
Odată cu Sărbătoarea Mulțumirii care a avut loc în duminica din 09.10.2011, Biserica Baptistă „Golgota” din Torino s-a bucurat și de instalarea ca pastor a fratelui Ilie Tărăbugă.
Tinerii din Bisericile Creștine Baptiste Române „Golgota” și „Emanuel” din Torino împreună cu tinerii din Biserica Moldovenească din Chieri și din Biserica Creștini după Evanghelie din Torino se întâlnesc sâmbătă